ترنم تنهایی

گیتار زندگی همیشه شاد نمینوازد… اما دوستش بدار چون غمش هم خاطره میسازد

روانشناسی

برو داخل.......


برخی از روانشناسان عقیده دارند رنگی که برگزیده و دلخواه کسی است میتواند گویای خصوصیات اخلاقی و روانشناسی او باشد.

قرمز: خوش قلب اما خودپرست

این رنگ مظهر شدت و زیاده روی است که گاهی در جهت مخالف آن است. قرمز رنگ عشق و تنفر و فداکاری و خشونت و خون وآتش است. کسی که به این رنگ علاقه داردهرگز نمیتواند در زندگی بی تفاوت باشد. این گونه اشخاص تند و سرکش و در عین حال فعال و شجاع و کمی عجول هستند. احتمال شکست به خصوص در عشق برای آنها فراوان است. قضاوتهای عجولانه و ناگهانی در مورد دیگران اغلب سبب از بین رفتن دوستی هایشان میشود. با آن که در عشق کاملا فداکارند اما اگر روزی حوادث بر وقف مراد نباشد بدون تفکر و جویا شدن علت می جنگند. دو عیب بزرگ خودپرستی و عدم کنترل, در نفس آنهاست و دو صفت ممتازشان خوش قلبی و حس بزرگ طلبی است. به طور کلی دوستداران رنگ قرمز دارای خصوصیات متضادی هستند.

 صورتی: مورد علاقه ی دیگران

رنگ صورتی در واقع همان قرمز است که کمرنگ شده باشد. اگر به این رنگ علافه دارید تمام صفات رنگ قرمز را کمی ملایمتر دارا می باشید. باگذشت هستید و در عشق تندی نشان نمیدهید. دیگران را خوب درک میکنید و با اطرافیان خود با ملایمت و لطف رفتار میکنید. و به دلیل نشاط و شادابی تان مورد علاقه ی اطرافیان هستید. آنهایی که به این رنگ علاقه دارند اغلب شکستها, خشونتها و دشواری های زندگی را تحمل کرده اند و با مشکلات فراوان مواجه شده اند.

آبی: نظم, پشتکار, تنهایی

رنگ آبی از رنگهایی است که طرفداران زیادی دارد. اگر به این رنگ علاقه دارید, کاملا میتوانید هوس و احساسات و هیجانات خود را کنترل کنید. ظاهر آرام شما دیگران را وامیدارد که به شما احترام بگذارند و دوست دارید پیوسته مورد احترام و ستایش قرار بگیرید. در خرید و پوشش لباس قناعت میکنید و به علت شرم و حیا و گاه غروری که دارید میل داربد که اغلب تنها باشید. حماقت و عدم فهم دیگران شما را کسل میکند و کسانی که از نظر هوش و فهم بر شما برتری دارند شما را ناراحت میکنند. کارهای خود را از روی نظم و ترتیب و بر پایه قواعد معینی انجام میدهد. یکی از صفات مشخص شما پشتکار است.

ارغوانی: رنگ عارفها و روانگران

رنگ اسرارآمیز و باشکوهی است. دوستداران این رنگ پیوسته مجذوب زیبایی ها و ظرافتها میشوند و مغرور و اجتماعی هستند. معاشرت با این دسته لذتبخش است. به امور معنوی بیشتر میپردازند. ارغوانی رنگ مورد پسند عرفا نیز هست!

و

قهوه ای: قابل اعتماد

اگر رنگ قهوه ای را دوست دارید کاملا میتوان روی شما حساب باز کرد. باثبات و مقدس, شاعرپیشه و کمی فیلسوف مآب هستید. به ندرت تغییر عقیده میدهید و با آن که کمتر تصمیم میگیرید اما هربار که تصمیمی بگیرید آن را به مورد عمل میگذارید. شما کاملا در نگهداری پول و اسرار دیگران قابل اعتماد هستید. میل دارید پیوسته در عالم خودتان باشید و گاهی اوقات با اطرافیان خود رفتار خشونت آمیزی در پیش میگیرید. در عشق هرگز بدبین و تند نیستید.

خاکستری: احساس بی نیازی

این رنگ مظهر چشم پوشی از خوشی های دنیاست. کسانی که به این رنگ علاقه دارند اغلب در زندگی احساس رضایت میکنند. خاکستری رنگ عقلا است و جوانانی که به این رنگ اظهار علاقه میکنند درواقع خود را هم شا’ن و هم طراز اشخاص کهنسال میدانند و در زندگی احساس بی نیازی میکنند. در عشق بر افراد مسن تر از خود تمایل دارند و اغلب کسانی که از نظر فکر وایده به آنها برتری دارند خیلی آسان طرف توجهشان قرار خواهند گرفت.

پرتقالی: صداقت آری, هوسبازی هرگز

رنگی است ترکیبی و آنهایی که این رنگ را رنگ دلخواه خود میدانند متکی به نفس نیستند. اجتماعی و خوش قولند و با مردم خوب رفتار میکنند. نفوذ در این گونه افراد مشکل است. کسی که آنها را دوست بدارد میتواند به آسانی با او ازدواج کند. هوسباز نیستند و اگر با کسی دوستی کنند صداقت و فداکاری دارند. اگر افراد این دسته با کسی که خصوصیات اخلاقی خودشان را داشته باشد ازدواج کنند سعادتمند میشوند. 

سبز: کنجکاوی

رنگ سبز طبیعت و تازگی است. اگر به این رنگ علاقه دارید زندگی با شما آسان است. نقطه اشتراک فراوانی با افراد علاقه مند به رنگ پرتقالی دارید روابط شما با دیگران برپایه ی اصول و قرارداد است. دوست ندارید که در زندگیتان حوادثی به وقوع بپیوندد اما کنجکاوانه به ماجراهای زندگی دیگران علاقه دارید.

فیروزه ای:اسرارآمیز پندناپذیر

دوستداران این رنگ اسرارآمیزند و احساساتی. و کارهای شخصی خود را به خوبی اداره میکنند. پشتکار دارند و باثباتند و به نصایح دیگران در مورد کارهای خود کمتر توجه دارند. فیروزه ای معمولا رنگ مورد علاقه ی خانمهاست.

سیاه: خوش ذوقی و ظرافت طبع

این رنگ برخلاف عقیده ی همگان رنگ نومیدی و عزا نیست بلکه نشانه خوش ذوقی و ظرافت طبع است. اگر از دوستداران این رنگ هستید مسلما به شخصیت اطرافیان خود احترام می گذارید و برای آن که دیگران را با ارزش و برجسته نشان دهید از هیچگونه کمکی به آنها دریغ نمیکنید و هرگز خود را به دیگران تحمیل نمی نمایید همچنین عقاید و نظریات دیگران را به آسانی می پذیرند. 

نظر یادت نرررررررررررررررررررره


برچسب‌ها: برو ادامه مطلب
[ ۱۳٩۱/۱٠/٧ ] [ ٧:٢٥ ‎ب.ظ ] [ منو نمیشناسی؟؟؟؟ ] [ نظرات () > ]