روانشناسی

برخی از روانشناسان عقیده دارند رنگی که برگزیده و دلخواه کسی است میتواند گویای خصوصیات اخلاقی و روانشناسی او باشد.

قرمز: خوش قلب اما خودپرست

این رنگ مظهر شدت و زیاده روی است که گاهی در جهت مخالف آن است. قرمز رنگ عشق و تنفر و فداکاری و خشونت و خون وآتش است. کسی که به این رنگ علاقه داردهرگز نمیتواند در زندگی بی تفاوت باشد. این گونه اشخاص تند و سرکش و در عین حال فعال و شجاع و کمی عجول هستند. احتمال شکست به خصوص در عشق برای آنها فراوان است. قضاوتهای عجولانه و ناگهانی در مورد دیگران اغلب سبب از بین رفتن دوستی هایشان میشود. با آن که در عشق کاملا فداکارند اما اگر روزی حوادث بر وقف مراد نباشد بدون تفکر و جویا شدن علت می جنگند. دو عیب بزرگ خودپرستی و عدم کنترل, در نفس آنهاست و دو صفت ممتازشان خوش قلبی و حس بزرگ طلبی است. به طور کلی دوستداران رنگ قرمز دارای خصوصیات متضادی هستند.

 صورتی: مورد علاقه ی دیگران

رنگ صورتی در واقع همان قرمز است که کمرنگ شده باشد. اگر به این رنگ علافه دارید تمام صفات رنگ قرمز را کمی ملایمتر دارا می باشید. باگذشت هستید و در عشق تندی نشان نمیدهید. دیگران را خوب درک میکنید و با اطرافیان خود با ملایمت و لطف رفتار میکنید. و به دلیل نشاط و شادابی تان مورد علاقه ی اطرافیان هستید. آنهایی که به این رنگ علاقه دارند اغلب شکستها, خشونتها و دشواری های زندگی را تحمل کرده اند و با مشکلات فراوان مواجه شده اند.

آبی: نظم, پشتکار, تنهایی

رنگ آبی از رنگهایی است که طرفداران زیادی دارد. اگر به این رنگ علاقه دارید, کاملا میتوانید هوس و احساسات و هیجانات خود را کنترل کنید. ظاهر آرام شما دیگران را وامیدارد که به شما احترام بگذارند و دوست دارید پیوسته مورد احترام و ستایش قرار بگیرید. در خرید و پوشش لباس قناعت میکنید و به علت شرم و حیا و گاه غروری که دارید میل داربد که اغلب تنها باشید. حماقت و عدم فهم دیگران شما را کسل میکند و کسانی که از نظر هوش و فهم بر شما برتری دارند شما را ناراحت میکنند. کارهای خود را از روی نظم و ترتیب و بر پایه قواعد معینی انجام میدهد. یکی از صفات مشخص شما پشتکار است.

ارغوانی: رنگ عارفها و روانگران

رنگ اسرارآمیز و باشکوهی است. دوستداران این رنگ پیوسته مجذوب زیبایی ها و ظرافتها میشوند و مغرور و اجتماعی هستند. معاشرت با این دسته لذتبخش است. به امور معنوی بیشتر میپردازند. ارغوانی رنگ مورد پسند عرفا نیز هست!

و

قهوه ای: قابل اعتماد

اگر رنگ قهوه ای را دوست دارید کاملا میتوان روی شما حساب باز کرد. باثبات و مقدس, شاعرپیشه و کمی فیلسوف مآب هستید. به ندرت تغییر عقیده میدهید و با آن که کمتر تصمیم میگیرید اما هربار که تصمیمی بگیرید آن را به مورد عمل میگذارید. شما کاملا در نگهداری پول و اسرار دیگران قابل اعتماد هستید. میل دارید پیوسته در عالم خودتان باشید و گاهی اوقات با اطرافیان خود رفتار خشونت آمیزی در پیش میگیرید. در عشق هرگز بدبین و تند نیستید.

خاکستری: احساس بی نیازی

این رنگ مظهر چشم پوشی از خوشی های دنیاست. کسانی که به این رنگ علاقه دارند اغلب در زندگی احساس رضایت میکنند. خاکستری رنگ عقلا است و جوانانی که به این رنگ اظهار علاقه میکنند درواقع خود را هم شا’ن و هم طراز اشخاص کهنسال میدانند و در زندگی احساس بی نیازی میکنند. در عشق بر افراد مسن تر از خود تمایل دارند و اغلب کسانی که از نظر فکر وایده به آنها برتری دارند خیلی آسان طرف توجهشان قرار خواهند گرفت.

پرتقالی: صداقت آری, هوسبازی هرگز

رنگی است ترکیبی و آنهایی که این رنگ را رنگ دلخواه خود میدانند متکی به نفس نیستند. اجتماعی و خوش قولند و با مردم خوب رفتار میکنند. نفوذ در این گونه افراد مشکل است. کسی که آنها را دوست بدارد میتواند به آسانی با او ازدواج کند. هوسباز نیستند و اگر با کسی دوستی کنند صداقت و فداکاری دارند. اگر افراد این دسته با کسی که خصوصیات اخلاقی خودشان را داشته باشد ازدواج کنند سعادتمند میشوند. 

سبز: کنجکاوی

رنگ سبز طبیعت و تازگی است. اگر به این رنگ علاقه دارید زندگی با شما آسان است. نقطه اشتراک فراوانی با افراد علاقه مند به رنگ پرتقالی دارید روابط شما با دیگران برپایه ی اصول و قرارداد است. دوست ندارید که در زندگیتان حوادثی به وقوع بپیوندد اما کنجکاوانه به ماجراهای زندگی دیگران علاقه دارید.

فیروزه ای:اسرارآمیز پندناپذیر

دوستداران این رنگ اسرارآمیزند و احساساتی. و کارهای شخصی خود را به خوبی اداره میکنند. پشتکار دارند و باثباتند و به نصایح دیگران در مورد کارهای خود کمتر توجه دارند. فیروزه ای معمولا رنگ مورد علاقه ی خانمهاست.

سیاه: خوش ذوقی و ظرافت طبع

این رنگ برخلاف عقیده ی همگان رنگ نومیدی و عزا نیست بلکه نشانه خوش ذوقی و ظرافت طبع است. اگر از دوستداران این رنگ هستید مسلما به شخصیت اطرافیان خود احترام می گذارید و برای آن که دیگران را با ارزش و برجسته نشان دهید از هیچگونه کمکی به آنها دریغ نمیکنید و هرگز خود را به دیگران تحمیل نمی نمایید همچنین عقاید و نظریات دیگران را به آسانی می پذیرند. 

نظر یادت نرررررررررررررررررررره

/ 7 نظر / 2 بازدید
لایف 2 چت

سلام.وبلاگ قشنگ و جالبی دارید.خوشحال می شم به چت روم ما هم سر بزنید.داریم سعی می کنیم یه محیط سالم،صمیمی و دوستانه با حضور افرادی مثل شما داشته باشیم. لینک جامعه مجازی:http://life2chat.com لینک چت روم:http://life2chat.com/chat/chat.php منتظرتون هستیم

مهران

سلام اگه دنبال یه منبع برای مطالب وبلاگت میگردی میتونی به آدرس زیر بری این سایت هر روز و هر ساعت به روزرسانی میشه با کلی مطلب و عکس جالب (البته حواست باشه متن کپی میکنی منبع رو هم بذاری) http://fun.tabligh98.com بهترین و به روز ترین سایت تفریحی و دانلود

ايميل انبوه

ارسال ايميل انبوه تبليغاتي به هزارن نفر كاربر فعال {هر 10.000 نفر فقط 8000 تومان} به همراه ارسال گزارش بعد از ارسال ايميل ها به خريدار فروش پنل ارسال ايميل انبوه به همراه 1 ميليون ايميل فعال ايراني فروش بانك ايميل هاي فعال {هر 30.000 ايميل فعال فقط 15000 تومان} فرصت را از دست ندهيد http://email2send.ir amarbarweb@yahoo.com 09380962855

نینا

سلام بلاگ خیلی خوبی دارید و از مطالبش استفاده کردم امید وارم همیشه بلاگتون هین جوری باشه اگه دوست داشتید وب سایت مارو هم راجع ساختمان هوشمند هستش بازدید کنید http://mehestan.org اگه مطالب ما هم برای شما جذاب بود لطفا اون رو لینک کنید مطالبش راجع مباحث زیر هستش آبیاری گیاهان و تغذیه حیوانات خانه هوشمند سیستم های صوتی و تصویری خانه هوشمند کنترل روشنایی خانه هوشمند کنترل دمای خانه هوشمند دسترسي و كنترل از راه دور خانه هوشمند سیستم‌های حفاظتی وامنیتی خانه هوشمند سیستم های اعلام حریق خانه هوشمند

َAli

یک ساعت که آفتاب بتابد خاطرات آن همه شبهای بارانی از یاد میرود. این است حکایت آدمها. سلام با شبهای بارانی منتظر حضوت هستیم.خوشحال میشیم اگه افتخار بدی و به ما سر بزنی.

amir

سلام ممنون که مارا تا این لحظه یاری کردید. بزودی فروشگاهمان هم که وعده داده بودیم راه اندازی خواهد شد برای ثبت نام در قرعه کشی حتما یه سر بزن. قرعه کشی جواهرات!..... منتظرم.....

rankir

http://www.takpatogh.org/webdesign طراحی و راه اندازی سایت ( عکس - دانلود - موزیک - چت و...) ................... http://rank98.ir افزایش بازدید وبلاگ شما توسط این سایت شما بازدیدکنندگان خود را به شکل کاملا رویایی و باورنکردنی افزایش خواهیید داد که باعث افزایش رتبه و در نتیجه در هنگام جستجو سایت شما سریعتر به نمایش در خواهد آمد ................... http://links.takpatogh.org/ و http://links.download4u.asia/ و http://links.starpix.ir/ تبادل لینک اتوماتیک ( باعث افزایش بازدید می شود ) ................... http://up.download4u.asia/ آپلود سنتر عکس عکس های خود را به صورت رایگان آپلود کنید و در وبلاگتان بگذارید ...................